ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    16,072
    ZIYA NAZIFI
    مديــــــر كـــــــــــل انجــــمن

Angry سرویس حذف frp 25000تومان!!!ادمین های بیکار اینده کاری تعمیرکاران را به تاراج برده اند

سرویس حذف frp 25000تومان!!!ادمین های بیکار اینده کاری تعمیرکاران را به تاراج برده اند

به نام خدا

با سلام
    همانطور که از اسم تاپیک مشخص است متاسفانه برخی از ادمین های انجمن های همسایه که تعمیرکار نیستند و در خانه بیکار نشسته اند برای هزار تومان دست به
    هر عملی میزنند مشاهده شده در اقدامی ناجوانمردانه قیمت حذف frp را به 25000 تومان کاهش داده اند بدیهی است ما تعمیرکاران کم کم باید شغل خود را عوض کنیم
    زیرا کاربر خانگی در حال حاضر بجای پرداخت هزینه 80000 تومان به تعمیرکار در خانه بی زحمت و با تنها هزینه 25000تومان مشکل خود را برطرف میکند!!!

برای من کاری ندارد که این سرویس را رایگان قرار دهم ولی بنده خودم هم تعمیرکار هستم در وهله نخست به خود ضرر خواهم زد سپس دیگران!

نیازی به اسم بردن هم نیست خوشبختانه همه شخصیت و عقبه این ادمین های بیکار وغیر تعمیرکار باخبر هستند

با این ایه شریفه مطلب را خاتمه میدهم
    سوره مطففین
    بسم الله الرحمن الرحیم

ویل للمطففین الذین اذا اکتالوا علی الناس یستوفون . و اذا کالو هم او وزنو هم یخسرون . الا یظن اولئک انهم مبعوثون . لیوم عظیم . یوم یقوم الناس لرب العالمین.

ترجمه: وای به حال کم فروشان آنان که وقتی چیزی را با پیمانه یا وزن از مردم تحویل می گیرند کاملاً حق خود را استیفاء می کنند ولی وقتی چیزی را تحویل مردم می دهند در پیمانه و وزن کمتر می دهند . آیا آنها عقیده ندارند که بعد از مرگ زنده خواهند شدو به روز بزرگ رستاخیز ایمان ندارند . روزی که تمام مردم در پیشگاه خداوند برای تعیین سرنوشت خود می ایستند، دنباله این سوره شریفه درباره کسانی است که ایمان ندارند و عذابی است که در انتظار آنها است .

الإمامُ الصّادقُ عليه‏السلام :
    إنَّ لِكُلِّ شَيءٍ زَكاةً ، وزَكاةُ العِلمِ أن يُعَلِّمَهُ أهلَهُ
    امام صادق عليه‏السلام :
    هرچيزی ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    whatsapp:+989161319138
    https://telegram.me/ziyanazifi

اریا جی اس ام در تلگرام
    833
    behrad2226
    کاربر رسمی
    کاربر رسمی
    ضیا داداش کجای کاری به اون خدای بالای سر من دیدم با دو هزار و پنج هزار دارن میزنن وای بحال بقیش
    369
    hosseinzokaeifar
    کاربر رسمی
    کاربر رسمی
    جای تاسف داره یک سری افراد که دو روز میان تو این کار و بعد هم خیلی زود از این کار میرن گند زدن به بازار

از ماست که بر ماست
    16,072
    ZIYA NAZIFI
    نمونه ی از ادبیات ادمین انجمن وزین...... !!!!!

من که اسمی از کسی نبردم خداروشکر!!!

الإمامُ الصّادقُ عليه‏السلام :
    إنَّ لِكُلِّ شَيءٍ زَكاةً ، وزَكاةُ العِلمِ أن يُعَلِّمَهُ أهلَهُ
    امام صادق عليه‏السلام :
    هرچيزی ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    whatsapp:+989161319138
    https://telegram.me/ziyanazifi

اریا جی اس ام در تلگرام
    5,739
    chazilgsm
    مدیر انجمن
    مدیر انجمن
    این که یه تازه کار بیاد اینکارو انجام بده زیاد جای تاسف نداره چون دو روز دیگه میره پی کارش
    ولی اینکه یکی بیاد ادعا کنه ده سال سابقه دارم و انجمنم بهترین انجمنه و از این قبیل حرفا امروز frp رو زدی برا فردات میخوای چیکار کنی حتما میزی دانلود فایل از دانلود سنتر رایگان اره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عزیزم با این کارات که یوزر نمیتونی جمع کنی یه نیگا به یوزرات بنداز ببین همشون رفتن
    اگه اسمت مدیره مدیریت کن عزیزم بازار خرابی نکن فدات شم
    ولی در کل ضیا جان نمیشه کاری کرد
    5,451
    sun_gsm
    کاربر رسمی
    کاربر رسمی
    خدا شاهده که حق مابیشتراز این حرفاست.خودمن شخصا frp با باکس ۵۰ تومن و با سیستم ۱۵۰ میگیرم خداسرشاهده شده مشتری خودشو دارزده جلوم ولی بش تخفیف ندادم.کارماریسکه و حداقل کارما ماهی ۴ الی ۵ میلیونه من ازتون خواهش میکنم به عنوان یک حقیر دست ازبازارخرابی برداریدبیاین دوباره قیمتارو ازاول روکارمون بذاریم وبه همکارا اعلام کنیم مثلا هزینه فلش ۳۰تومن به بالا.هزینه سوکت شارژ ۴۰ تومن به بالا.ترمیم سریال ۱۵۰ برای مدل بالاو مدل پایین ۵۰ هزینه تاچ xtab ۵۰تومن والی................ ارزش کارتونو نیارین پایین جای دور نریم همین مغازه جفتی من داره سوکت شارژو ۱۲ هزارتومن عوض میکنه من ککم هم نمیگزه.قسمت خودتونو بگیریداما عوضش کارتمیزوبازحمت تحویل مشتری بدید.جای دور نریم همین فست فودی شهرمون من هروقت میرم پیتزا یا ساندویچ بخرم ازش تمام آپشناش هرکدوم ۲تومن گرونتر شده فراموش نکنید که هزینه باید گرونتربشه نه ارزونتر
    یاعلی
    ویرایش توسط sun_gsm : 11-22-2016 در ساعت 01:46 AM
    با آریا جی اس ام همیشه بروز باشید

YAHOO ID : SUN_BADR
    247
    Ali HeLfi Ahwaz
    کاربر رسمی
    کاربر رسمی
    سلام
    واقعا جای تاسف داره
    حداقل قیمتی که باید باشه 35 تومن اونم برا همکار
    واقعا زشت بود
    همینا هستن که بازار موبایل رو خراب کردن
    659
    mojtaba.shakiba
    کاربر رسمی
    کاربر رسمی
    نمیشه کاریش کرد این مشکل رو.حالاشماها خوبید.اطراف ما که فلش 5 تومن میزنن دستی.همه کارشونم فلش دستی هست.1 جا که گیر میکنن همشون میان سمت خودمون.اونوقته که من قیمت بالاتر از قیمت مشتری ازشون میگیرم.تنها راه جیران کاراشون همینه
    66
    roboninja
    کاربر رسمی
    کاربر رسمی
    هعی لولگاز!
    هرچی بدبختی میکشیم از بازار خراب کن جماعت میکشیم!
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9